SCM player skins
  • Sudio Vasa Blå Wireless Earphones

Services

services-1

Analiza stylu
i analiza kolorystyczna

Moda jest jedną z niewielu dziedzin życia, gdzie można naprawdę pokazać swoją indywidualność. Jednak wielką sztuką jest znaleźć równowagę i nosić te ubrania, które nadają się do naszej sylwetki. Ubieranie się w sposób odpowiedni do typu budowy ciała jest niezwykle ważne. Jest to w zasadzie kluczowy element doskonałej stylizacji. Bez względu na Twoją figurę i upodobania znajdziemy odpowiedni strój dla Ciebie. Określimy Twój typ budowy ciała i pomożemy Ci wybrać styl i krój ubrań, które dopełnią Twoją figurę i pokażą ją z jak najlepszej strony. Omówimy Twój styl życia, ulubionych projektantów, którzy cię inspirują oraz Twoje preferowane sklepy. Kiedy będziesz czuć się dobrze ze swoim wyglądem, będziesz też szczęśliwszą i bardziej pewną siebie osobą.

services-2

Usługi personal shopping

Robienie zakupów powinno być jedną z najprzyjemniejszych czynności na świecie. Zakupy mogą być Twoją nagrodą, gdy tego naprawdę potrzebujesz. Nie musisz wydawać fortuny, aby stworzyć wspaniałą stylizację. Dzięki wytrwałości i bystremu oku możesz mieć szansę upolować naprawdę wspaniałe ciuchy po atrakcyjnej cenie. Oferując usługi doradztwa zakupowego, zdobyłam szeroką praktykę w umiejętności dobierania odpowiednich ubrań do różnych sylwetek i tworzenia indywidualnego stylu. Nadszedł czas, aby rozsądnie wydawać pieniądze i mądrzej robić zakupy. Dzięki usługom osobistego doradcy zakupowego, który pracuje bezpośrednio dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twój indywidualny styl, potrzeby i budżet, kupisz stylowe, wygodne i dobrze dopasowane ubrania, które będą ci służyć przez wiele lat. Będzie z nich można stworzyć wiele różnych kombinacji.

services-4

Stylizacja na wydarzenia specjalne

Każda okazja może być wyjątkowa, a Ty możesz się stosowanie do niej ubrać. Jednak w przypadku wielkiego nocnego wyjścia wybór odpowiedniej sukienki, która pasuje do Twojego stylu, może nie być już takim łatwym zadaniem. Prawda jest taka, że tylko starannie planując swój ubiór, możesz osiągnąć wygląd, który podkreśli dobre cechy Twojej sylwetki. Aby zaoszczędzić więcej czasu, pomogę Ci zaplanować z wyprzedzeniem naprawdę piękną i wytworną stylizację, która korzystnie zaprezentuje Twoją figurę, a przy tym będzie wyglądała naturalnie i nie będzie przekombinowana.

services-3

Przegląd Szafy

Jeśli nie masz ani chwili wolnego czasu, aby pomyśleć o swoich ubraniach, usługa przegląd szafy będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem dla Twojego życia codziennego. Pomogę Ci stworzyć dobre podstawy, wybrać niezbędne elementy stroju, które każda kobieta powinna mieć w szafie, a następnie dodam drobne akcesoria, aby dopasować Twoją garderobę do najnowszych trendów. Dowiesz się, w czym wyglądasz najlepiej. Własny styl to umiejętne mieszanie i łączenie. Nauczę Cię dobierać ubrania we wspaniałe stroje, a nie tylko ślepo podążać za trendami. Dowiesz się, jak spersonalizować swój strój. Świadomość, że dany ubiór dobrze na Tobie leży, sprawi, że po wyjściu z domu będziesz w siódmym niebie.

services-5

Kupowanie prezentów

Jeśli nie masz czasu iść na zakupy po prezenty dla rodziny i przyjaciół albo nie masz żadnych nowych pomysłów i wydaje Ci się, że kupno prezentu dla kogoś, kto ma już wszystko, to misja absolutnie niemożliwa do zrealizowania, po prostu zostaw to specjalistom. Pomogę Ci wybrać odpowiedni prezent z uwzględnieniem Twojego budżetu. Prezent będzie pięknie zapakowany i na pewno obdarowany go doceni.

services-6

Sesja zdjęciowa

Trzygodzinna sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem, fryzjerem i makijażystą w dowolnym plenerze, jaki wybierzesz. Po przedyskutowaniu z Tobą koncepcji sesji zdjęciowej wybiorę odpowiednie ubrania, akcesoria i ostatecznie opracuję całą stylizację.

Leave a Reply